نوشته ها

شب های فارس در میلان

ارسال شده توسط :

شب های فارس در میلان

 ((میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس))

نشست هم اندیشی رایزنان بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران در خارج از کشور با حضور نمایندگانی از این سازمان همچنین شهرداری شیراز، جامعه هتلداران فارس و اداره کل میراث فرهنگی استان فارس و فعالین بخش خصوصی گردشگری این استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس این نشست تخصصی با هدف توسعه گردشگری با توجه به سیاست های کشور در امور بین الملل در شیراز برگزار شد .

در این رابطه سید موید محسن نژاد معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت : این نشست با همکاری دفتر خدمات مسافرتی گشت تور و با حضور ۳ تن از رایزنان بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران در کشورهای روسیه ، کنیا و ایتالیا برگزار شد .

وی با بیان اینکه رایزنان سازمان توسعه تجارت ایران در ۱۲ کشور مستقر هستند افزود: به زودی رایزنان این سازمان در ۱۸ کشور دیگر نیز مستقر می شوند که می توان از این ظرفیت برای توسعه گردشگری نهایت بهره را برد .

معاون گردشگری فارس تاکید کرد : در نشست مذکور پیرامون توسعه و رونق گردشگری در کشورهای هدف بحث و گفتگو شد و همچنین مقرر گردید به زودی جلسه ای با حضور رایزنان این سازمان در ۳۰ کشور جهان در شیراز برگزار شود .

محسن نژاد در ادامه به برگزاری نمایشگاههای تخصصی و اجرای برنامه های فرهنگی در این کشورها اشاره کرد و افزود: به طور مثال در کشور ایتالیا نمایشگاه اکسپو میلان به مدت ۶ ماه در حال برگزاری است که امکان معرفی فارس در این نمایشگاه وجود دارد.

وی گفت: می توان در چنین نمایشگاهی برنامه های فرهنگی و گردشگری متعددی با هدف معرفی تمامی ظرفیت های استان تحت عنوان شب های فارس برگزار کرد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons