نوشته ها

شگفت زدگی مدیر آژانس گردشگری ترکیه از جاذبه های استان خراسان جنوبی

ارسال شده توسط :

شگفت زدگی مدیر آژانس گردشگری ترکیه از جاذبه های استان خراسان جنوبی

“ایلهان کاراگیه” مدیر آژانس گردشگری “امواج تروال” ترکیه گفت: در این سفر اطلاعات جالبی دریافت کردم که تاکنون خبر نداشتم و از این همه جاذبه در این استان شگفت زده شدم.

وی افزود: ایران و ترکیه از قدیم دوست مشترک بوده اند و همیشه مثل دو همسایه با هم رفتار نموده و حتی از نظر فرهنگی و شکل ظاهری افراد نیز بسیار شبیه هستند ولی سفر به ایران، بدلایلی هنوز بین مردم ترکیه مرسوم نشده است.

مدیر آژانس گردشگری “امواج تروال” ترکیه ضمن بیان اینکه خراسان برای مردم ترکیه شناخته شده و جذاب است و مردم حتی از شیراز و اصفهان بیشتر با آن آشنا هستند، افزود: سفر به خراسان می تواند آغاز خوبی برای برگزاری تورهای ترکیه به ایران باشد.

“ایلهان کاراگیه” افزود: نظر من نسبت به خراسان جنوبی مثبت است و برای معرفی آن باید یک تور آشنا سازی برای تورلیدرهای مشهور ترکیه برگزار شود.

وی ادامه داد: برنامه های تورهای استان خراسان جنوبی باید برنامه ریزی، طرح و اجرایی شود و همراه با کتابچه های معرفی استان برای ترجمه و پخش در کشور ترکیه ارسال شود.

وی خاطر نشان کرد: ترکیه آمادگی برقراری پرواز به خراسان جنوبی را دارد و این پروازها می تواند بصورت چارتری درخواست شود.

لازم بذکر است: در حاشیه این دیدار ایشان از مجموعه جهانی باغ و عمارت اکبریه و همچنین موزه های مردم شناسی، باستان شناسی و حیات وحش نیز بازدید کرد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons