نوشته ها

ضریب بالای امنیت گردشگران در اصفهان ستودنی است

ارسال شده توسط :

ضریب بالای امنیت گردشگران در اصفهان ستودنی است

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اصفهان عنوان کرد : با همکاری نهادهای مختلف از جمله نیروی انتظامی و یگان حفاظت میراث فرهنگی استان ، گردشگران خارجی که به اصفهان سفر می کنند از امنیت بالائی برخوردار هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان ، با حضور مدیر کل میراث فرهنگی استان و فرمانده پلیس پیشگیری استان اصفهان، مراسم تکریم سرهنگ عطاء اله شریفی فرمانده پیشین یگان حفاظت میراث فرهنگی استان و معارفه سرهنگ عبدالرضا بافرانی فرمانده جدید این یگان برگزار شد.

فریدون اله یاری در این نشست که با حضور مدیران اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان در خانه میراث اصفهان برگزار شد، عنوان کرد: یکی از مهمترین راهبردهای حفظ میراث فرهنگی و توسعه گردشگری استان اصفهان ،حفاظت درست و بهینه از آثار تاریخی است.

وی اظهار داشت، معتقدم حفاظت از میراث فرهنگی بیانگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی است ،لذا همگی ما در اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با تمام توان ضمن پشتیبانی از پرسنل یگان حفاظت و فرمانده جدید این مجموعه آماده برقراری تعامل با تمامی نهادهای ذی ربط از جمله دوستانمان در نیروی انتظامی برای صیانت از آثار تاریخی و برقراری امنیت هرچه بهتر برای گردشگران هستیم، با این وصف معتقدم با تدابیر ویژه ائی که تاکنون اندیشیده شده ،گردشگران در اصفهان از امنیت بالائی برخوردار هستند، لذا این نکته نقش اساسی در توسعه این صنعت نوپا در ایران و اصفهان دارد.

در ادامه این نشست فرمانده پلیس پیشگیری استان نیز با تاکید بر لزوم برقراری امنیت جهت گردشگران خاطر نشان کرد: امنیت یکی از مهمترین شاخصه های زندگی اجتماعی یک ملت است و این شاخصه به ویژه در امر گردشگری بسیار مهم است.

سرهنگ فروغی نیا در ادامه سخنانش به اهمیت حفظ میراث فرهنگی نیز اشاره ایی کرد. وی در این رابطه اظهار داشت، امروز همه ما به لزوم حفظ میراث فرهنگی به عنوان سند هویت جامعه خود واقف هستیم، لذا نیروی انتظامی با تمامی امکانات خود از آمادگی لازم برای یاری رسانی به سازمان میراث فرهنگی بر خوردار است.

در ادامه این نشست سرهنگ عبدالرضا بافرانی از سوی مدیر کل میراث فرهنگی استان و فرمانده پلیس پیشگیری به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت میراث فرهنگی استان به حضار معرفی گردید، و از زحمات سرهنگ عطاءالله شریفی فرمانده پیشین این یگان که به افتخار باز نشستگی نائل آمده تقدیر و تشکر به عمل آمد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons