نوشته ها

طرح نظارت مستمر بر تأسیسات و مؤسسات گردشگری فارس آغاز شد

ارسال شده توسط :

طرح نظارت مستمر بر تأسیسات و مؤسسات گردشگری فارس آغاز شد

((میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس))

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس از آغاز طرح نظارت مستمر روزانه بر تأسیسات و مؤسسات گردشگری تحت پوشش خبر داد .

دکتر مصیب امیری با اعلام این مطلب گفت : استان فارس به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی ، فرهنگی ، طبیعی و مذهبی بسیار متنوع در ایام تعطیلات و به ویژه در نوروز ، پذیرای گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور می باشد و از طرفی دیگر به دلیل این که استان فارس ، استانی عبوری محسوب می شود حتی برای مسافرانی که مقصد دیگری برای سفر دارند جذابیت های متنوعی ایجاد می کند و بعضا باعث ماندگاری چند روزه این مسافران در فارس می شود .

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر فارس افزود : اهتمام این ستاد بر این بوده که خدمات بسیار مطلوبی در استان به مسافران ارائه شود تا خاطره ای خوش از شهر مقدس شیراز و استان فارس در اذهان میهمانان نوروزی به جا بماند و از آن جا که یکی از عوامل مؤثر در سفر ، وضعیت مناسب و مطلوب اقامت و اسکان مسافران می باشد این اداره کل نظارت بر تأسیسات و مؤسسات گردشگری را افزایش داده و نحوه فعالیت و خدمات دهی واحدهای اقامتی ، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی ، واحدهای پذیرایی بین راهی و رستوران های سنتی مورد بررسی قرار می گیرد .

امیری در ادامه بر لزوم فراهم نمودن امکانات مورد نیاز مسافران در تأسیسات و مؤسسات گردشگری استان تأکید کرد و افزود : این گونه نظارت ها باعث می شود که این واحدها ، خدماتی مطلوب و متناسب با درخواست و نیازهای مسافران ارائه نموده و رضایت مهمانان نوروزی استان را فراهم نمایند .

وی در پایان افزود :

شکایات واصله به دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ، در کمیته رسیدگی به شکایات میهمانان نوروزی مورد بررسی قرار گرفته و مسافران می توانند هرگونه شکایت و انتقاد خود را از نحوه خدمات رسانی واحدهای خدماتی و گردشگری استان با شماره تلفن ۲۲۴۴۰۶۷ ۰۷۱۳ اعلام نمایند تا موارد پیگیری شود .

 

محمد کاظم بهادری پور

مدیر روابط عمومی

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons