نوشته ها

فردا کازرون میزبان جشنواره گل نرگس می شود

ارسال شده توسط :

فردا کازرون میزبان جشنواره گل نرگس می شود

(( میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کازرون ))

رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کازرون از برپایی جشنواره گل نرگس در روستای جره از توابع این شهرستان خبر داد و گفت : این جشنواره فردا هشتم بهمن ماه در روستای جره و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی ، همچنین مردم فارس برگزار خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس محمدرضا معینی با بیان اینکه جشنواره گل نرگس کازرون یکی از برنامه های تاثیر گذار در جهت توسعه گردشگری استان است افزود : جشنواره گل نرگس به عنوان بک پدیده مکانی و تک زمانی می تواند به یک جاذبه منحصر به فرد گردشگری برای این شهرستان تبدیل شود .

وی گفت : این جشنواره می تواند در تقویم گردشگری استان فارس به ثبت برسد و هر ساله با رویش گل های نرگس در نرگس زارهای شهرستان کازرون برگزار گردد .

به گفته معینی ، جشنواره گل نرگس کازرون از اول بهمن ماه آغاز شده و تا آخر بهمن ماه و با توجه به رویش گل ها در مناطقی چون جره ، بلبک و بالاده ادامه دارد .

رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کازرون افزود : از برنامه های جنبی این جشنواره می توان به برپایی غرفه های صنایع دستی و معرفی آداب و رسوم مردم منطقه به خصوص روستای جره اشاره کرد .

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons