نوشته ها

فروش ۵۴۰ میلیون تومانی صنایع دستی در خراسان شمالی

ارسال شده توسط :

فروش ۵۴۰ میلیون تومانی صنایع دستی در خراسان شمالی

((میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی))

معاون صنایع دستی خراسان شمالی میزان فروش ثبت شده از سوی هنرمندان حاضر در پنجمین نمایشگاه سراسری بازرگانی صنایع دستی خراسان شمالی را بالغ بر ۵میلیاردو۴۰۰میلیون ریال اعلام کرد که نسبت به نمایشگاه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش مرکز روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی؛ علی عابدی معاون صنایع دستی استان استقبال مردم از نمایشگاه امسال را بسیار مطلوب خواند و گفت: خوشبختانه امسال به واسطه تمهیداتی که در برگزاری نمایشگاه صورت گرفت و برگزاری برنامه های جانبی مثل شب فرهنگی از استقبال خوبی برخوردار شد و زمینه مطلوبی برای حضور هنرمندان و علاقمندان به صنایع دستی در این نمایشگاه فراهم آمد.

وی افزود: امسال برنامه ریزی های صورت گرفته در مسیر رشد فروش هنرمندان و صنعتگران حاضر در نمایشگاه بود و جمع بندی های صورت گرفته در خصوص آمار فروش، نشان از موفقیت این برنامه ها و تحقق اهداف مربوط به آن را داشت .

عابدی بیشترین فروش محصولات را مربوط به گروه های سفال، دست بافت های داری، البسه محلی ،چرم ،زیور آلات دانست و گفت صنعتگران خراسان شمالی بیش از ۷۰میلیون تومان صنایع دستی در این نمایشگاه به فروش رسانده است.

پنجمین نمایشگاه سراسری بازرگانی صنایع دستی با ۱۴۰غرفه و۷سیاه چادر از سراسر کشور در منطقه نمونه ملی بش قارداش از ۹لغایت ۱۵شهریورماه برگزار شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons