نوشته ها

لباف خانیکی در گفت و گوی زنده تلویزیونی با شبکه شما

ارسال شده توسط :

لباف خانیکی در گفت و گوی زنده تلویزیونی با شبکه شما

((خراسان رضوی آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است))

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از آمادگی صد در صدی این استان برای پذیرایی از مسافران نوروزی و زائران امام هشتم (ع)، در تعطیلات نوروز ۹۴ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، رجبعلی لباف خانیکی با اعلام این خبر در گفت و گوی زنده تلویزیونی با شبکه شما(شبکه گردشگری) گفت: خوشبختانه برنامه ریزی های بسیار مناسبی در این خصوص در استان صورت گرفته و خراسان رضوی به عنوان مقصد میلیون ها گردشگر در طول سال خصوصا تعطیلات نوروز ۹۴ برای میزبانی شایسته از مهمانان علی بن موسی الرضا(ع)، آماده است.

وی افزود: در همین ارتباط جلسات ستاد اجرایی خدمات سفر استان به صورت منظم برگزار می گردد و استاندار خراسان رضوی به عنوان رئیس ستاد و نماینده عالی دولت در استان تاکید ویژه ای به ارائه خدمات به زائرین و مسافرین نوروزی دارد و در حال حاضر شاهد حمایت ها و پشتیبانی استاندار محترم هستیم.

وی هم چنین با قدر دانی از تمامی معاونت های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان ادامه داد: این همکاری و ارتباط تنگاتنگ بین معاونت ها می تواند به ارائه خدمات مطلوب به زائران بیش از پیش موثر باشد.

لباف خانیکی در ادامه گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر استان برنامه ریزی های خود را از مدت ها پیش شروع کرده و در این میان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی نیز به عنوان دبیر خانه ستاد آماده دریافت نظرات، انتقادات، پیشنهادات و شکایات احتمالی مسافران و زائران گرانقدر است.

وی خاطر نشان کرد: گردشگران ورودی به خراسان رضوی می توانند از طریق سامانه پیامک به شماره ۳۰۰۰۶۱۱۰ و یا از طریق شماره تلفن ۳۷۲۸۳۰۰۱ و نیز تلفن گویای ۳۷۰۴۵ با این اداره کل در ارتباط باشند.

وی گفت: هم چنین تلفن ۰۹۶۲۹ سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور نیز آماده دریافت نظرات گردشگران می باشد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons