نوشته ها

لزوم ‌آسیب شناسی برای رسیدن به گردشگردی پویا

ارسال شده توسط :

لزوم ‌آسیب شناسی برای رسیدن به گردشگردی پویا

استاندار گلستان گفت: بر اساس طرح آمایش یکی از محورهای اساسی توسعه استان، بحث گردشگری است که برای رسیدن به گردشگری پویا باید آسیب شناسی صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی این اداره کل، حسن صادقلو در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر تابستان و تجلیل از خادمان ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۵ با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه مبارک رمضان یک فرصت برای انسان محسوب می شود که دارای تاثیرات بسیار فراوانی است.

وی زمینه خدمات دهی را یکی از اساسی ترین جامعه هدف در ماه مبارک رمضان دانست و افزود: رابطه ماه رمضان با خدمت یک نکته بسیار مهمی است که در عرفان اجتماعی خدمت جوهر اصلی است.

صادقلو با بیان اینکه خدمت یکی از مهمترین جوهر و کلید واژه ها در ستاد سفر است، اظهار داشت: خدماتی که توسط ستاد اجرایی سفر صورت گرفته است دارای یک ارزش مضاعف است.

استاندار گلستان گفت: با توجه به اینکه کارهای خوبی صورت گرفته است باید آسیب ها و کمبود ها شناسایی شود و اگر نقد یا تحلیلی وجود دارد به آن پرداخته شود.

وی افزود: نگاه به آینده مسئله مهمی است؛ آسیب شناسی، کمبودها و نقدی که اتفاق می افتد باید گزارش شود چراکه اگر نادیده گرفته شود رشد نخواهیم کرد.

صادقلو اظهار داشت: ۷۲ درصد ظرفیت اقامت در استان افزایش یافته است که این مسئله مهمی است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بر اساس طرح آمایش یکی از محورهای اساسی توسعه استان بحث گردشگری است که برای رسیدن به گردشگری پویا باید آسیب شناسی صورت گیرد و کتابچه نگاه به آینده در این راستا تدوین شود.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: هرگاه رشد پایدار نباشد ارزش افزوده آینده موثر نیست.

وی گفت: افرادی که در ستاد خدمات سفر مشغول به فعالیت هستند اگر بتوانند ظرفیت های استان را خوب ببینند و آن را لمس کنند می تواند در ظرفیت تبلیغی بسیار تاثیر گذار باشند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons