نوشته ها

محصولات صنایع دستی استان خراسان شمالی جهت تهیه بسته بندی به مسابقه گذاشته می شود

ارسال شده توسط :

محصولات صنایع دستی استان خراسان شمالی جهت تهیه بسته بندی به مسابقه گذاشته می شود

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی))

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی؛ معاون صنایع دستی این اداره کل با اعلام خبر برگزاری مسابقه طراحی وماکت محصولات جهت بسته بندی اقلامی از صنایع دستی استان اظهار داشت: محصولات صنایع دستی در مرحله اول به شکل استانی برگزار میگردد؛ شرکت در آن برای عموم هنرمندان اعم از متخصصان در رشته صنایع دستی و طراحی صنعتی و دیگر رشته ها مشروط بر رعایت ضوابط تعریف شده در هنر های صناعی و هنر های سنتی در ساخت و اجرای آثار آزاد می باشد.

علی عابدی بیان داشت: هدف از این مسابقه، تهیه بهترین و برترین بسته بندی محصولات صنایع دستی استان است و با تدابیر اندیشیده شده در این خصوص، امیدواریم نتیجه این مسابقات به تولید انبوه رسیده و در اختیار صنعتگران صنایع دستی قرار گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: این مسابقه در دو بخش استانی و ملی برگزار می شود.برگزیدگان بخش استانی به مرحله ملی راه خواهند یافت.

عابدی ادامه داد: مسابقه در دو مرحله طراحی وساخت ماکت می باشد وهر هنرمند می‌تواند حداکثر ۵ اثر برای شرکت در مسابقه انتخاب و به دبیر خانه ( معاونت صنایع دستی استان ) ارسال نماید.

معاون صنایع دستی آخرین مهلت ارسال را ۸خرداد ماه ذکر کردوگفت: آثار باید دارای شناسنامه (نام هنرمند ،تاریخ ساخت ،نوع تکنیک ) باشند.

گفتنی است از برگزیدگان جشنواره در مراسم تجلیل از پیشکسوتان صنایع دستی تقدیر خواهد شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons