نوشته ها

مدیران روابط عمومی دستگاه های استان خراسان رضوی به عضویت انجمن میراث فرهنگی در می آیند

ارسال شده توسط :

مدیران روابط عمومی دستگاه های استان خراسان رضوی به عضویت انجمن میراث فرهنگی در می آیند

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی ))

رئیس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از عضویت مدیران روابط عمومی دستگاه های استان در انجمن میراث فرهنگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این اداره کل، محمد رضا پهلوان با اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و توافق های صورت گرفته مدیران روابط عمومی دستگاه های مختلف استان خراسان رضوی به عضویت انجمن میراث فرهنگی در می آیند.

وی گفت: حوزه میراث فرهنگی ملی و فرا بخشی است و صرفا متعلق به اداره میراث فرهنگی نیست و حفظ و حراست از میراث فرهنگی و معرفی و انتقال مواریث فرهنگی به آیندگان یک وظیفه همگانی است.

وی افزود: به همین منظور برنامه ریزی شده که تمامی مدیران روابط عمومی دستگاه های ادرای استان خراسان رضوی به عضویت افتخاری انجمن دوستداران میراث فرهنگی درآیند.

وی با اشاره به اهمیت روابط عمومی ها و نقش این حوزه در اطلاع رسانی، آموزش و آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه و گروه های هدف درون سازمانی و برون سازمانی افزود: به طور حتم حضور و عضویت مدیران روابط عمومی دستگاه های مختلف می تواند به افزایش آگاهی مردم نسبت به اهمیت مواریث فرهنگی مادی و معنوی کمک کند.

پهلوان یادآور شد: در این میان استان خراسان رضوی با برخورداری از هزاران اثر فرهنگی و تاریخی و نیز مواریث معنوی به جای مانده از گذشته و سنت های زیبای ایرانی – اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که حفظ، حراست و انتقال آن ها به نسل آینده یک وظیفه همگانی است.

وی خاطر نشان کرد: عضویت مدیران دستگاه های مختلف در انجمن دوستداران میراث فرهنگی یک گام ارزشمند برای حفاظت و حراست از میراث فرهنگی و مرزهای تاریخی این سرزمین کهن است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons