نوشته ها

مدیر جدید میراث فرهنگی شهرستان قوچان معرفی شد

ارسال شده توسط :

مدیر جدید میراث فرهنگی شهرستان قوچان معرفی شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

در حکمی از سوی حسین زارع صفت، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، محمد تقدیسی به عنوان مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قوچان منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، مراسم معارفه مدیر میراث فرهنگی شهرستان قوچان صبح امروز با حضورمدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، فرماندار قوچان و تعدادی از مدیران این شهرستان برگزارشد.

گفتنی است، محمد تقدیسی دارای مدرک تحصیلی لیسانس تاریخ می باشد و بومی شهرستان قوچان است که در حوزه پژوهش و مطالعات اجتماعی، فرهنگی و تاریخی فعالیت های زیادی دارد.

 

زارع صفت مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی در مراسم معارفه تقدیسی از قوچان به عنوان یکی از شهرهای مهم استان که دارای ظرفیت های بسیار ارزشمندی در حوزه ماموریت های سه گانه این اداره کل است نام برد و گفت: امیداورم مدیر جدید میراث فرهنگی این شهرستان با تعامل با فرماندار و دیگر مسئولان این شهرستان و با برنامه ریزی مناسب بتواند از این ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده کند.

وی با بیان اینکه قوچان دروازه ورودی به استان خراسان رضوی از محور شمال کشور افزود: قوچان علاوه بر اینکه در حوزه گردشگری و نیز ظرفیت های حوزه میراث فرهنگی دارای ظرفیت ها و استعدادهای بالایی است در حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی نیز دارای ظرفیت های بزرگی است که باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.

یادآور می شود، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در سفر به شهرستان قوچان هم چنین از مراسم بازسازی واقعه غدیر که صبح امروز با حضور امام جمعه قوچان برگزار شد، بازدید کرد.

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons