نوشته ها

مرکز رشد فناوری، اهرمی برای توسعه گردشگری در گیلان

ارسال شده توسط :

مرکز رشد فناوری، اهرمی برای توسعه گردشگری در گیلان

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ))

نشست اعضای هیئت امنای مرکز رشد گردشگری گیلان، عصر دیروز در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، رضا علیزاده با اعلام این خبر تصریح کرد: در جریان این نشست که با ارایه گزارش اعضا از برنامه های مورد نظر مرکز رشد شهرستان تالش همراه بود، طرح های مختلفی از جمله برنامه نویسی حوزه گردشگری (آکو توریسم) و فراهم سازی زمینه های ثبت شرکت های جدید گردشگری در مرکز رشد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در ادامه از ثبت ۱۰ شرکت در مرکز رشد تاکنون خبر داد.

وی با ابراز امیدواری از نگاه ایده پردازانه و نیز تاکید بر خلاقیت و نوآوری در اجرای برنامه های مورد نظر، تسریع در دستیابی اهداف تعیین شده مرکز رشد فناوری گردشگری را مورد تاکید قرار داد.

برگزاری همایش ها و نشست های تخصصی با هدف معرفی مرکز رشد فناوری گردشگری گیلان از دیگر برنامه های تدوین شده در این نشست بود که علیزاده به آن اشاره کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در پایان با تاکید بر لزوم اجرایی ساختن طرح های کار آفرینی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، از تلاش های مرکز رشد در راستای نیل به اهداف خود با رویکرد اشتغالزایی خبر داد و فعالسازی شرکت های مختلف با کارکردهای نوین را در راستای تحقق این مهم مورد تاکید قرار داد.

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons