نوشته ها

مشهد مقدس میزبان گردهمایی مشاورین امور بانوان ادارات میراث فرهنگی سراسر کشور

ارسال شده توسط :

مشهد مقدس میزبان گردهمایی مشاورین امور بانوان ادارات میراث فرهنگی سراسر کشور

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

نخستین گردهمایی مشاورین امور بانوان و خانواده ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سراسر کشور به میزبانی مشهد مقدس برگزارخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، این گردهمایی در روز یک شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه جاری و با حضور خانم دکتر احمدی زاده مشاور امور بانوان و خانواده رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

در این نشست صمیمی مهمترین موضوعات مرتبط با نقش و جایگاه بانوان در ادارات کل، اهداف، ماموریت ها و چشم انداز حضور بانوان در بخش های مختلف سازمان و نقش آنان در توسعه و تعالی جامعه و نهاد خانواده بررسی و تبیین خواهد شد.

حسین زارع صفت، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و فرشته سلجوقی مدیر کل امور بانوان اسانداری خراسان رضوی سخنرانان این گردهمایی در مشهد هستند.

هم چنین در حاشیه برگزاری این گردهمایی جلسه پرسش و پاسخ با حضور آناهیتا خلج امیرحسینی مدیر کل توسعه منابع انسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.

برپایی کارگاه آموزشی نقش زنان در توسعه گردشگری پایدارتوسط خانم نامنی مدرس دانشگاه از دیگر برنامه های جانبی این گردهمایی یک روزه است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons