نوشته ها

مطبوعات رکن چهارم دموکراسی است

ارسال شده توسط :

مطبوعات رکن چهارم دموکراسی است

 ((میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی))

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی در دیدار با خبرنگاران روزنامه خراسان شمالی گفت: مطبوعات رکن چهارم دموکراسی است.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: ۵۰ درصد رسالت و وظیفه میراث فرهنگی اطلاع رسانی است و از میان مطبوعات استان اثر گذاری روزنامه «خراسان شمالی» نسبت به دیگر مطبوعات بیشتر است.

سویدانلویی اذعان داشت باور ما این است که مطبوعات در کنار سایر رسانه های دیگر ابزاری توانمند در جهت رونق گردشگری و معرفی توانمندیهای استان است .

حجته الاسلام ولی نژاد معاون روزنامه خراسان نیز ارتباط تنگاتنگ گردشگری و رسانه را خاطر نشان ساخته و خواستار توجه جدی به این بخش شدند.

سویدانلویی با بیان این که همرزم و دوست نخستین شهید خبرنگار استان خراسان شمالی بود، با بیان خاطره ای از شهید «امانی» ادامه داد: در شب شهادت شهید امانی، یکدیگر را بوسیدیم و خیلی از رزمندگان ما در کانال ها به شهادت رسیدند. هنوز جنازه شهید امانی را به خاطر دارم و جا داشت در این روز از این خبرنگار رزمنده یادی کنم. وی با اشاره به این که اگر مطبوعات به رسالت خود به درستی عمل می کردند، شاهد این همه اختلاس در کشور نبودیم، خاطرنشان کرد: انتقاد پذیر هستیم و از آن استقبال می کنیم و ما را بی رحمانه نقد کنید البته نقد با تخریب فرق دارد. وی تصریح کرد: روزنامه خراسان شمالی را هر روز مطالعه می کنم و همکارانم را ملزم کرده ام که اگر نقدی وجود دارد منطقی پاسخ دهند. زیرا ما از نقد خوشحال می شویم و به ما کمک می کند. وی به این نکته اشاره کرد که در دنیای توسعه یافته به جراید و مطبوعات پول می دهند تا نقد شان کنند، ادامه داد: ما هم باید نقد پذیر باشیم چون به ما کمک می کند. وی افزود: خوشبختانه روزنامه «خراسان شمالی جامعه را به مطالعه عادت داده و در به وجود آوردن این فضا موفق عمل کرده است و از همه همکاران تان تشکر می کنم و خسته نباشید می گویم.

سویدانلویی عنوان کرد: روزنامه «خراسان شمالی»، وزین، پر مخاطب و خیلی منطقی است و از مشی اعتدال عبور نکرده است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons