نوشته ها

معـرفی شایسـته زنجان در نمـایشگاه بین المللی گردشگری- تهران

ارسال شده توسط :

معـرفی شایسـته زنجان در نمـایشگاه بین المللی گردشگری- تهران

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان ))

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان:

زنجان با حضوری شایسته در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران، پتانسیل های گردشگری استان را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با اعلام این خبر افزود: سعی بر این بود با حضور شایسته در نمایشگاه بین المللی در آستانه تعطیلات نوروز۹۵ ضمن معرفی هرچه بهتر استان زنجان شرایط جذب گردشگران در ایام نوروز فراهم شود.

علی اکبر شرفی، با اعلام اینکه در غرفه زنجان صنایع دستی و سوغات استان نیز معرفی شد، ادامه داد: سعی کردیم در حوزه تبلیغات و بازاریابی با ارائه پکیج های متعدد و توزیع اقلام فرهنگی و اطلاع رسانی استان زنجان اقدام موثری انجام گیرد.

شرفی اظهار کرد: بازار هدف در این نمایشگاه شهروندان تهرانی بود که حجم قابل توجهی از جمعیت کشور را در بردارد که در بازه زمانی کوتاه (۳ساعت) امکان ورود و بازدید از جاذبه های گردشگری استان زنجان برایشان امکان دارد، در نظر گرفته شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان متذکر شد: “لایت باکس” غرفه گردشگری استان معرف فاصله و بازه زمانی و ارائه نزدیکترین مسیر برای ورود گردشگران از استانهای همجوار در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول با بیان این مطلب که: اقلام تبلیغی ارائه شده در نمایشگاه، طی ماههای گذشته توسط گروه تبلیغات و بازاریابی ویژه نمایشگاه طراحی و تولید شده است و سعی شده در ترکیب رنگ و محتوا اهداف بازاریابی را تامین نماید، تصریح کرد: همچنین در غالب توزیع بروشورهای تخصصی صنایع دستی فارسی و انگلیسی، نقشه، بروشور، DVD، شیرینی محلی و سایر اقلام فرهنگی، جاذبه ها و مسیرهای گردشگری استان زنجان به بازدید کنندگان معرفی گردید.

گفتنی است: این نمایشگاه از ۲۷ لغایت ۳۰ بهمن ماه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد که با استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان مواجه بود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons