نوشته ها

منطقه جوشقان قالی امکان و قابلیت جذب گردشگر در تمامی فصول را دارد

ارسال شده توسط :

منطقه جوشقان قالی امکان و قابلیت جذب گردشگر در تمامی فصول را دارد

((منطقه جوشقان قالی امکان و قابلیت جذب گردشگر در تمامی فصول را دارد))

معاون سرمایه گذاری و طرح های اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان به منظور بررسی وضعیت منطقه گردشگری شهرجوشقان قالی و رسیدگی به مشکلات این منطقه همراه با دبیرستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشان از این منطقه نمونه گردشگری بازدیدکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کاشان “مهران سرمدیان” در این بازدید بر حمایت از مناطق گردشگری شهرستان کاشان تاکید وابراز امیدواری کرد با همکاری سایر دستگاه های ذیربط شاهد شکوفایی و فراهم شدن زیرساخت های مناطق گردشگری شهرستان باشیم.

” امینی” معاون سرمایه گذاری و طرح های اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان نیز در بازدید از منطقه نمونه گردشگری جوشقان قالی واقع در شهرستان کاشان اظهار داشت:با توجه به پتانسیل های بالای موجود در محدوده جغرافیایی، منطقه جوشقان قالی امکان و قابلیت جذب گردشگر در تمامی فصول را داشته و می بایست امکان سنجی لازم به منظور احداث مراکز تفریحی و اقامتی در منطقه با مشارکت بخش خصوصی از سوی مقامات استان صورت پذیرد.

“امینی” تاکید و اظهار امیدواری کرد با همکاری همه دستگاه ها،زیرساخت های گردشگری منطقه جوشقان قالی شکوفا و قابلیتهای آن توسعه یابد.

یادآور می شود: بوستان جنگلی و چشمه آب کی آب در داخل شهر جوشقان قالی قرار دارد که همه هفته پذیرای خیل زیادی از گردشگران است.کمی بالاتر از قنات کیاب چمنزاری است وسیع که از چشمه‌ساران کوه‌های اطرافش سیراب می‌شود و آن‌ را «اشکالیون» می‌نامند.

بوستان زیبای منطقه کی آب با جاذبه گردشگری طبیعی در فاصله 75 کیلومتری کاشان در مسیر جاده کاشان به میمه واقع شده است است.چشمه آب زیبای سلطان بایزید با درختان کهنسال فضای سرسبز بوستان کی آب را به محیطی فرح بخش و با طراوت تبدیل کرده است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons