نوشته ها

منطقه نمونه گردشگری بوذرجمهر قاینی گنجینه ای برای رونق و توسعه صنعت گردشگری در شهرستان قاینات است

ارسال شده توسط :

منطقه نمونه گردشگری بوذرجمهر قاینی گنجینه ای برای رونق و توسعه صنعت گردشگری در شهرستان قاینات است

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی ))

کهن ترابی فرماندار شهرستان در جلسه ای که به منظور بررسی سرمایه گذاری در منطقه گردشگری بوذرجمهر قاینی برگزار شد، این منطقه نمونه گردشگری را گنجینه ای برای رونق و توسعه صنعت گردشگری در شهرستان قاینات دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، این جلسه با حضور امینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر قاین و رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

کهن ترابی فرماندار شهرستان گفت: منطقه نمونه گردشگری بوذرجمهر قاینی گنجینه ای برای رونق و توسعه صنعت گردشگری در شهرستان قاینات است.

وی اظهار داشت: پیرو سفر نخعی نژاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به شهرستان قاینات و بازدید از منطقه نمونه گردشگری بوذرجمهر قاینی و تأکید ایشان به ساماندهی و رونق این منطقه که نقش بسیار مهمی در توسعه صنعت گردشگری و جلب توریسم دارد؛ بر این شدیم با تأسیس یک شرکت سرمایه گذاری و مشخص نمودن هیئت مدیره و مدیر عامل به وضعیت کنونی این منطقه که عمدتا حالت بیابانی دارد؛ ساماندهی و در جهت رونق و توسعه این منطقه گام های مؤثری برداریم.

فرماندار شهرستان قاین ادامه داد: نگاه ویژه ای به منطقه نمونه گردشگری بوذرجمهر قاینی از سال گذشته صورت گرفته که با اعتبارات خوبی که به این منطقه اختصاص داده ایم، می توان نسبت به احیاء و توسعه این منطقه نمونه گردشگری اقدام کرد و تمام زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذار و اجرای دیگر پروژه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی آماده نمود.

امینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان قاینات در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه فرماندار و نماینده به منطقه نمونه گردشگری و رونق صنایع دستی در شهرستان بیان داشت: برای اولین بار در شهرستان اعتبارات بسیار خوبی برای رونق این منطقه در نظر گرفته شده است که بایستی مسئولین امر از ظرفیت بخش دولتی و خصوصی در جهت اجرای طرح های سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری بوذرجمهر قاینی استفاده نمایند.

در این جلسه عباسی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات ضمن بیان اهم تعهدات این اداره در رونق این منطقه، گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته در راستای رونق و توسعه منطقه نمونه گردشگری و همچنین فراهم نمودن زیرساخت های لازم از قبیل آب، برق، راه و گاز و غیره بیان نمود.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons