نوشته ها

مهندس ابراهیم کریمی و مهندس شهرام کوسه غراوی در جمع منتخبان انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور

ارسال شده توسط :

مهندس ابراهیم کریمی و مهندس شهرام کوسه غراوی در جمع منتخبان انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان))

دو کاندیدا از استان گلستان در انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور در جمع منتخبان اولیه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان احمد گلچین مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی این اداره کل در این باره گفت: نوزدهمین اجلاس سراسری هیات عمومی نظام مهندسی ساختمان ۲۶ و ۲۷ تیرماه  با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، مسئولان وزارت راه و شهرسازی، اعضای هیات مدیره ۳۱ استان به همراه روسای شورای انتظامی و بازرسان هیات مدیره استانها  و دیگر مقامات کشوری و استانی به میزبانی جزیره کیش برگزارشد.

احمد گلچین در ادامه افزود: این اجلاس با محوریت انتخابات شورای مرکزی برگزار و در این اجلاس ۶۰۰  نفر از اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استانها حضور دارند و مراسم انتخابات اعضای جدید هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان بین ۱۱۷ کاندیدا انجام گرفت.

وی در ادامه از حضور دو گلستانی، جناب آقای مهندس ابراهیم کریمی در رشته شهرسازی و مهندس شهرام کوسه غراوی در رشته عمران خبر داد و گفت: هر دو نماینده گلستانی در جمع ۶۴ منتخب اولیه قرار گرفتند. و طبق قانون از میان این ۶۴ مهندس منتخب وزیر راه و شهرسازی پس از بررسی های لازم تعداد ۳۲ نفر را جهت عضویت در شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور انتخاب خواهد کرد.

شایان ذکر است مهندس شهرام کوسه غراوی نماینده مردم کلاله، مراوه تپه، مینودشت و گالیکش و عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی و مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان و مدیر منتخب کشوری می باشد.

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons