نوشته ها

ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان

ارسال شده توسط :

ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان

((تور رالي و سافاري گردشگران خارجي وارد استان سمنان شد))

مدير كل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان از ورود شركت‌كنندگان در تور رالي و سافاري “رالي ترانس ايران 2” به استان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط ‌عمومي اداره کل ميراث‌ فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگری استان سمنان، «محمدحسين بحرالعلومي» اظهار داشت: اين گروه امروز(چهارشنبه دوم مهرماه) پس از عبور از روستاي مصر، از طريق جاده جندق- معلمان، وارد شهرستان دامغان در استان سمنان شدند.

وي گفت: اين گردشگران پس از عبور از سركوير و چشمه علي و كلاته از مسير باداب سورت وارد استان مازندران خواهند شد.

وي افزود: اين گروه با 19 دستگاه خودرو و 38 نفر مسافر با مليت‌هاي فرانسوي و ايتاليايي بيستم شهريور ماه از طريق مرز بازرگان وارد ايران شده و هشتم مهرماه نيز از كشور خارج مي‌شوند.

بحرالعلومي گفت:اين گروه از استان آذربايجان غربي وارد كشور شده و پس از عبور از استان‌هاي آذربايجان شرقي، كردستان، لرستان، كرمانشاه، همدان، چهارمحال و بختياري ، فارس، يزد و اصفهان وارد استان سمنان شده و پس از بازديد از مناطق طبيعي و كويري استان سمنان وارد استان مازندران شده و از گيلان، قزوين و اردبيل بازديد كرده و از كشور خارج مي‌شوند.

مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان، حضور اين گردشگران را در معرفي هر چه بيشتر كشور و ترغيب ساير گردشگران براي سفر به ايران موثر دانست.

محمدتقي اعرابي

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons