نوشته ها

میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس

ارسال شده توسط :

میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان  فارس

((مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس))

مسابقات رالی خاورمیانه در محدوده تخت جمشید برگزار نمی شود.

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس از عدم برگزاری مسابقات بین المللی رالی در محدوده مجموعه جهانی تخت جمشید خبر داد .

مصیب امیری با اشاره به اخباری که طی چند روز اخیر در برخی رسا نه ها مبنی بر برگزاری مسابقات بین المللی رالی در محدوده مجموعه جهانی تخت جمشید در رسانه ها انعکاس یافت گفت : سازمان میراث فرهنگی با اجرای این مسابقات در محدوده تخت جمشید موافق نبوده و قرار نیست که این مسابقات در محدوده مجموعه جهانی انجام شود .

امیری با تاکید بر اینکه مسیر حرکت اتومبیل ها در مسیر ورودی مجموعه جهانی تخت جمشید نخواهد بود   افزود : با توجه به هماهنگی های به عمل آمده صرفاً تعداد محدودی از اتومبیل های مسابقه ای در پارکینگی که به نام تخت جمشید وجو دارد و ارتباطی نیز با ورودی مجموعه ندارد توقف می کنند و در این محدوده مسابقه ای اجرا نخواهد شد و نقطه شروع و پایان مسابقه نیز تخت حمشید نخواهد بود .

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس در ادامه ضمن تقدیر از اصحاب رسانه و انجمن های دوستدار میراث فرهنگی که با هدف حمایت از مواریث فرهنگی و داشته های غنی تاریخی استان با این حساسیت پیگیر موضوعات می باشند گفت : این حساسیت در ابعاد وسیع تری در بین مسئولان میراث فرهنگی به عنوان خادمین مردم وجود داردو تمام اقدامات قانونی برای حفاظت از میراث فرهنگی استان انجام خواهد گرفت .

 محمدکاظم بهادری پور

مدیر روابط عمومی

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons