نوشته ها

میراث فرهنگی از هنرمندان معلول استان مرکزی حمایت می کند

ارسال شده توسط :

میراث فرهنگی از هنرمندان معلول استان مرکزی حمایت می کند

(( میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی ))

جشن شب یلدای هنرمندان معلول استان مرکزی در شرکت تعاونی تلاشگران توانمند ایلیا (تجما) با حضور جمعی از هنرمندان ، مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و مدیر کل بهزیستی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی ، دکتر حسینی مدیر کل میراث فرهنگی ضمن عرض تبریک جشن یلدا و ابراز خرسندی از حضور در جمع هنرمندان معلول گفت: در اختیار گذاشتن نگار خانه استاد واشقانی ، حضور در نمایشگاههای استانی و ملی ، فراهم کردن فضایی برای ارائه آثار نفیس صنایع دستی با همکاری راه آهن اراک از اقدامات اولیه ما برای حمایت از این عزیزان خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی افزود: معلولین جسمی حرکتی به علت عدم توانایی کامل جسمی در طول زندگی شان ، استفاده بیشتری از فکر و احساس خود دارند. و معتقدم خداوند این توانایی ها را منحصرا در اختیار معلولین قرار می دهد تا از این طریق استعدادهای خود را بروز دهند.

دکتر حسینی اظهار کرد: جامعه باید ، توانمندی ها و استعداد های معلولین را بشناسند. معلولین حق دارنند اشتغال پایدار و زندگی مطلوب و نشاط آور داشته و ما وظیفه خود می دانیم برای شکوفایی استعداد های بالقوه آنها برنامه ریزی و اقدام کنیم.

مصطفی چقایی مدیر عامل جامعه معلولین جسمی حرکتی استان مرکزی گفت : اهداف برگزاری از این جشن آسمانی استعداد یابی و شروع یک فعالیت جدید در  سطح استان میباشد از این رو از مسئولین تقاضا داریم تا با یاری خداوند و حمایتهای این عزیزان ما را برای رسیدن به بالاترین سطح آموزشی و ارائه بهترین هنرهایی که در وجود والای اعضای انجمن نهفته است یاری فرمایند.

در این مراسم ضمن اهدا لوح تقدیر به خیرین جامعه معلولین ، هنرمندان با اجرای زیبای تک نوازی  و نمایش کوتاه و نما آهنگ پرداختند که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت .

 

 

 

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons