نوشته ها

می‌خواهیم با فرهنگ و تمدن ایران آشنا شویم

ارسال شده توسط :

می‌خواهیم با فرهنگ و تمدن ایران آشنا شویم

 ((سرپرست گروه گردشگران اروپایی در تبریز))

سرپرست گروه گردشگران اروپایی هدف اصلی سفر قطار گردشگری را به ایران سفر به محل عبور جاده ابریشم و آشنایی با فرهنگ و تمدن این کشور کهن عنوان کرد.

” هلموت میشل ” گفت : این قطار گردشگری متشکل از ۴۴ نفر است که از ۴ کشور از اروپا و آمریکای جنوبی گرد هم آمده اند تا با جاذبه های تاریخی دنیا آشنا شوند.

وی افزود: ما بسیار خوشحال هستیم که توانسته ایم گروهی از کشورهای مختلف تشکیل دهیم و به این کشور تاریخی سفر کنیم.

وی هدف این گردشگران را به ایران آشنایی با فرهنگ و تمدن این کشور تاریخی عنوان کرد و مقصد بعدی این قطار گردشگری پس از تبریز را شهرهای اصفهان ، یزد و شیراز عنوان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری های بیشتر بین فعالان گردشگری ایران و کشور سوئیس تعامل های در این زمینه افزایش یابد و شاهد رونق این صنعت باشیم.

” هلموت میشل ” ضمن تقدیر از پرسنل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت : خوشبختانه راه آهن ایران با همکاری های لازم در اختیار قرار دادن امکانات مورد نیاز این قطار گردشگری را همراهی کردند.

وی پس از داشتن این تجربه ی موفق در سفر به ایران امیدوار است که همراه گردشگران بسیاری از اروپا و آمریکا به ایران باشد.

لازم به ذکر است که این قطار گردشگری اروپایی شب رو شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۴ وارد تبریز شده و این مسافران به مدت یک شبانه روز در تبریز اقامت خواهند داشت ، بازدید از پارک تاریخی ائل گولی ، مسجد کبود ، بازار تبریز ، موزه آذربایجان و موزه ی قاجار در برنامه یک روزه آن ها جای گرفته است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons