نوشته ها

نخستین کارگاه آموزشی بازاریابی گردشگری در کاشان برگزار می شود

ارسال شده توسط :

نخستین کارگاه آموزشی بازاریابی گردشگری در کاشان برگزار می شود

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان ))

مسئول واحد گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از برگزاری اولین کارگاه آموزشی بازاریابی گردشگری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان، حجت الله ناصحی پور گفت کارگاه آموزشی بازاریابی گردشگری با محوریت بازاریابی و استراتژی های آن جهت آشنایی کارشناسان و فعالین حوزه گردشگری با “بازاریابی الکترونیک گردشگری » برگزار می گردد.

ناصحی پور افزود این کارگاه آموزشی با همکاری شرکت فرگستر صبا  و با سخنرانی دکتر کیومرث فلاحی عضو علمی پژوهشگاه تعلیم و تربیت در روز ۱۷ آذر ماه برگزار می گردد.

مسئول واحد گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان با تاکید برگزاری این کارگاه در دو مرحله مقدماتی و پیشرفته، اذعان داشت: دوره پیشرفته آن در دیماه برگزار خواهد شد و در هر مرحله گواهی آموزشی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و گواهی حضور توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد و هزینه کارگاه برای نهادها و فعالین این حوزه با ۲۵% تخفیف خواهد بود.

علاقه‌مندان و متقاضیان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با واحد گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان با شماره تلفن ‌۵۵۲۲۰۰۱۱ یا با شماره ۵۵۴۶۰۶۴۳ شرکت فرگستر صبا

تماس بگیرند یا برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت ‌نام به آدرس اینترنتی www.kashancht.ir در قسمت خدمات اینترنتی مراجعه کنند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons