نوشته ها

نشست مدیر کل با کارکنان حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان

ارسال شده توسط :

نشست مدیر کل با کارکنان حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان

 ((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان))

کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، طی نشستی با مدیر کل جدید از سیاست های اجرایی ایشان بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی این اداره کل، ابراهیم کریمی طی نشستی با حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، بر ارائه ایده های جدید و خلاقانه و نگاه کاربردی و عملکردی به امور تاکید داشت و گفت: با توجه به وجود قابلیت ها و ظرفیت های موجود در استان گلستان تا رسیدن به جایگاه اصلی این استان در کشور فاصله داریم و نیاز به گام های محکم تر و استوارتری در این مسیر می باشد.

وی ضمن تشکر از مدیریت های سابق این اداره کل، افزود: با تلاش مدیران قبلی نسبت به فراهم شدن زیرساخت های مناسب در استان اقدام شده و باید تلاش شود تا با گام های استوارتر از این ظرفیت های فراهم شده و قابلیت های موجود در استان در راستای توسعه و رونق استان بهره برد.

کریمی ضمن تاکید بر نقش صدا و سیما و مستند سازی از برنامه های حوزه های مختلف این اداره کل، معرفی و شناساندن قابلیت های استان را ضروری برشمرد و تصریح نمود: با بهره مندی از ظرفیت های شهرستان های استان و تعامل خوب با شهرداران و فرمانداران و اجرای تفاهم نامه های مختلف با آنها ، می توان در راستای توسعه استان گام برداشت.

وی بخش های مختلف این اداره کل را مکمل یکدیگر دانست و بر تعامل این حوزه ها تاکید نمود و اذعان داشت: تعامل و هم پوشانی۳حوزه مختلف زمینه های اجرایی شدن سیاست های اجرایی و توسعه و رونق بیش از پیش استان را فراهم می آورد.

 

 

حمید منوچهری

مدیر روابط عمومی و امورفرهنگی

 

 

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons