نوشته ها

نشست مشترک فرزین حق پرست و نماینده مدیر گردشگری استانبول

ارسال شده توسط :

نشست مشترک فرزین حق پرست و نماینده مدیر گردشگری استانبول

((میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی))

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از نشست مشترک متولیان گردشگری استان با «نماینده مدیر گردشگری استانبول» و «مدیر هتل خانوادگی آلا تورجا» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی ، فرزین حق پرست گفت : آقای « دنیزهان یلمازار» مدیر هتل آلا تورجا به تبریز سفر کرده است تا زمینه های همکاری دوجانبه در زمینه توریسم را فراهم کند.

حق پرست ادامه داد : با توجه به اینکه بازاریابی و تبلیغات یکی از هسته های کلیدی سند تدبیر و توسعه استان است ، در این نشست زمینه های بازاریابی و تبلیغات و راهکارهای توسعه همکاری بررسی شد و قرار شد طی تنظیم تفاهم نامه ای با مدیر گردشگری استان استانبول و همچنین استان های دیگر ترکیه وارد مذاکرات و همکاری دو جانبه شویم.

وی همچنین گفت: بنا شده است پس از عقد تفاهم نامه فی ما بین بازاریابی و تبلیغات بین المللی و تعریف پکیج های گردشگری از استانبول به تبریز و همچنین شهرهای دیگر ایران به صورت مشترک و مبادله گردشگر از ترکیه در قبال مسافران و گردشگران ایرانی عازم به ترکیه مورد توافق اولیه قرار گیرد .

وی اظهار کرد : پس از تهیه مفاد اولیه تفاهم نامه مجددا جلسه ای با حضور افراد صاحب نظر در زمینه توسعه گردشگری ، برای نهایی کردن تفاهم نامه تشکیل خواهد شد.

لازم به ذکر است ، در گردهمایی جهانی توریسم همزمان با ۳۰ آوریل ۲۰۱۵ در شهر استانبول ، هتل خانوادگی «آلا تورجا» واقع در منطقه «دالامان دریای اژه ترکیه» به عنوان بهترین هتل خانوادگی نشان برتر این گردهمایی را دریافت کرده است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons