نوشته ها

نظارت گشت های تلفیقی بر تاسیسات گردشگری شهرستانهای استان خراسان جنوبی

ارسال شده توسط :

نظارت گشت های تلفیقی بر تاسیسات گردشگری شهرستانهای استان خراسان جنوبی

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی))

در راستای اجرای اهداف ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور و همچنین ستاد اجرایی خدمات سفر استان، نظارت و گشت های مشترک تلفیقی با حضور ادارات علوم پزشکی، دامپزشکی، حمل و نقل و پایانه ها، صنعت، معدن و تجارت و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از تاسیسات گردشگری سطح استان بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل ضمن بیان این مطالب افزود: این گشت ها، در بازه زمانی ۱۵ لغایت ۲۵ تیرماه از تاسیسات گردشگری سطح استان شامل واحدهای اقامتی، رستوران ها و مجتمع های خدمات رفاهی و نمازخانه ها به منظور ارائه خدمات بهینه به گردشگران و مسافران صورت گرفت.

مرتضی عربی اذعان داشت: انجام نظارت های مشترک در ارتقاء سطح کیفی واحد های گردشگری تاثیر بسزایی داشته و به همین منظور نظارت ها به گونه ای برنامه ریزی شده که منحصر به فصل یا زمان خاصی نبوده و در طی سال بصورت مستمر انجام می پذیرد.

وی در مورد نتیجه این نظارت های مشترک گفت: در شهرستان قاینات ۱ مورد مهمانپذیر و ۴ مورد رستوران بین راهی مورد بازدید قرار گرفت و ۳ تذکر و ۱ اخطار داده شده و شهرستان طبس نیز ۲ مورد هتل، ۲ مورد واحد پذیرایی سنتی و ۱ مورد مجتمع تفریحی و اقامتی بازدید و ۲ تذکر داده شد.

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان ادامه داد: در شهرستان فردوس بر ۲ مورد مهمانپذیر و ۳ مورد رستوران بین راهی نظارت و ۲ مورد تذکر و یک مورد اخطار داده شد و در جریان بازدید از ۱ مورد مهمانپذیر، ۴ مورد رستوران بین راهی و ۱ مورد مرکز اسکان موقت شهرستان نهبندان یک مورد تذکر داده شد.

عربی افزود: در شهرستان سرایان ۲ مورد رستوران بین راهی و ۲ مورد مجتمع خدمات رفاهی بازدید و یک مورد تذکر داده شد و در جریان بازدید از ۲ مورد مهمانپذیر، ۲ مورد رستوران بین راهی، ۱ مورد مجتمع آبدرمانی و ۱ مورد مرکز تفریحی مذهبی شهرستان های سربیشه یک تذکر و یک اخطار داده شد.

وی گفت: این اکیپ نظارتی در بازید از شهرستان خوسف نیز ۲ مورد رستوران بین راهی، ۱ مورد مجتمع خدمات رفاهی و ۱ مورد نمازخانه و سرویس بهداشتی بین راهی را مورد بازدید قرار دادند و ۲ مورد تذکر نیز داده شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons