نوشته ها

نقشه تفکیکی گردشگری شهرستانهای البرز منتشر می شود

ارسال شده توسط :

نقشه تفکیکی گردشگری شهرستانهای البرز منتشر می شود

((نقشه های تفکیکی گردشگری شش شهرستان استان البرز به زودی منتشر خواهد شد))

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز ، عبدالناصر میرچی مدیرکل این استان با بیان مطلب فوق اظهار داشت: به منظور معرفی هرچه بهتر جاذبه های تاریخی، فرهنگی، طبیعی و تفریحی استان البرز، نقشه های گردشگری شش شهرستان استان به صورت تفکیکی تهیه و در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: شهرستان های کرج، فردیس، اشتهارد، طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ شهرستان هایی هستند که به زودی نقشه های گردشگری آنها به صورت تفکیکی منتشر و در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.

میرچی ادامه داد: هم اکنون کارشناسان معاونت گردشگری درحال تدوین و تهیه محتویات این نقشه های ارزشمند هستند که بلافاصه پس از پایان این مرحله، نقشه های یاد شده منتشر و توزیع خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز خاطر نشان کرد: سالانه گروه‌های مختلف گردشگر از سراسر کشور وارد استان البرز می‌شوند که همین امر باعث شد در خصوص معرفی جاذبه‌های استان به این مسافران با حساسیت بیشتری برخورد کنیم.

میرچی افزود: محوطه‌های باستانی، کاخ‌ها و موزه‌ها، بناهای تاریخی، اماکن تفریحی و ورزشی، کوه‌ها و قله‌های معروف، آبشار‌ها و مناظر طبیعی ، نمازخانه های بین راهی و البته راه‌ها و جاده‌ها از جمله موارد مشخص شده در این نقشه‌های گردشگری است.

 

 

 

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons