نوشته ها

نمایشگاه عکس بناها و بافت های تاریخی خراسان در پایتخت برگزار شد

ارسال شده توسط :

نمایشگاه عکس بناها و بافت های تاریخی خراسان در پایتخت برگزار شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

همزمان با هفته میراث فرهنگی، نمایشگاه عکس بناها و بافت های تاریخی خراسان، با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در دانشگاه تهران، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، در این نمایشگاه تعداد ۷۰ قطعه عکس از بنا ها و بافت های تاریخی خراسان که نمایانگر فرهنگ و تمدن دیرینه این سرزمین است به نمایش در آمده است.

این مجموعه عکس، توسط دانشجویان رشته های مرمت و احیاء بناها و بافت های تاریخی و مطالعات معماری ایران، دانشگاه تهران تهیه گردیده است که حاصل بازدید این دانشجویان از بناهای تاریخی استان خراسان رضوی در فروردین ماه امسال است که با مساعدت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، این استان صورت گرفته بود.

از دیگر برنامه های جنبی نمایشگاه، جلسه نقد و پرسش و پاسخ است که توسط اساتید رشته های عکاسی، مرمت و احیاء بناها و بافت های تاریخی و مطالعات معماری ایران در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ساعت ۹ صبح در مکان آتلیه مرمت ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران برگزار می شود.

این نمایشگاه از تاریخ ۲۵ اردیبهشت آغاز به کار کرده است و در تاریخ ۲۹ اردیبهشت به کار خود پایان خواهد داد.

علاقه مندان میتوانند برای بازدید، همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ به نگارخانه ایران، واقع در دانشکده هنرهای تجسمی پردیس هنرهای زیبا در دانشگاه تهران مراجعه کنند

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons