نوشته ها

هدف اصلی ما خدمتگزاری در جهت توسعه گردشگری و آبادانی ایران اسلامی است

ارسال شده توسط :

هدف اصلی ما خدمتگزاری در جهت توسعه گردشگری و آبادانی ایران اسلامی است

(( میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان ))

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان ،معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم افتتاح هتل ۵ ستاره لاله و هتل سه ستاره زانادر شهرستان بانه  به نقش مردم کردستان در پیروزی انقلاب اشاره کرد، گفت: هم اکنون در سایه دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی هر روز شاهد توسعه ، آبادانی ، سرمایه گذاری واشتغال گسترده تر هستیم.

مسعود سلطانی فر افزود: هم اکنون در ابتدای خدمتگذاری بیشتر در راستای توسعه و آبادانی هستیم تصمیمات بسیار خوبی برای توسعه گرفته می شود.

وی گفت: علی رغم مشکلات کشور و کاهش درآمدهای نفت و فشارهای مختلف ، دولت قدمهای جدی در جهت رشد و توسعه کشور برای حل مشکلات بر می دارد.

وی افزود: ما از یک سرمایه بزرگ مردمی برخوردار هستیم حمایت و پشتیبانی مردم بزرگترین سرمایه دولت است.

وی با اشاره به میزان افزایش محبوبیت دولت از طرف مردم گفت: حمایت و پشتیبانی های مردم سبب موفقیت ما در مذاکرات هسته ای شد.

سلطانی فر اظهار داشت: در طول پنج ماهی که از برجام می گذارد دهها هیات اقتصادی سیاسی از کشورهای غربی و اروپایی بازار ایران را بررسی کردند و با توجه به جاذبه های خوبی که در همه بخشهای اقتصادی ایران وجود دارد اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در ایران کردند.

وی در ادامه تصریح کرد: ما موفق شدیم با گروه سرمایه گذاری هولدینگ “هتل سازی اشتاینگ برگن آلمان” توافق نامه ای را امضا کنیم.

معاون رییس جمهور گفت: این شرکت متعهد شده در طول هفت ۱۵ هتل را در ایران بسازند و همچنین یکی ماه قبل با سرمایه گذاران ترکیه توافقی در زمینه احداث ۱۰ هتل در ایران امضاء شد.

وی گفت: استان کردستان در زمینه گردشگری معبر نیست بلکه به عنوان یک استان مقصد گردشگری مطرح است و کردستان  مقصد گردشگران فرهنگی، تاریخی و طبیعی است

وی تاکید کرد: باید امکانات بیشتری تفریحی در شهرهای مختلف کردستان ایجاد شود و گردشگران تجاری ضمن استفاده از جاذبه های طبیعی و تاریخی استان از اماکن مناسب بهره مند شود و به اقتصاد شهرستان کمک کند.

سلطانی فر گفت: کردستان در ارزیابی های ما یک استان مقصد است و باید در بخشهای مختلف سرمایه گذاری ها گسترش پیدا کند.

وی اظهار کرد: استان کردستان با توجه به شرایط خاصی که دارد از لحاظ گردشگری در اولویت ویژه قرار دارد که تامین امکانات ضروری است.

وی خاطر نشان کرد: همه پروژه های گردشگری بدون نوبت به ویزه پروژه های کردستان  تسهیلات مورد نیاز را از طرف صندوق توسعه ملی در اولویت ویژه قرار می دهیم.

 معاون رییس جمهور گفت: دولت در بخش گردشگری کار حاکمیت و نظارت را نجام می دهد و همه امورات تصدگری در دست بخش خصوصی قرار داده است.

وی درپایان ضمن تبریک به مالک و مدیر هتل ۵ ستاره لاله بانه و هتل سه ستاره زانان برای این دو سرمایه گذار آرزوی موفقیت  کردند

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons