نوشته ها

هزارو یک شب در شیراز متوقف شد

ارسال شده توسط :

هزارو یک شب در شیراز متوقف شد

 ((شیراز میزبان قطار گردشگری بین المللی هزار و یک شب شد))

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس این قطار پنجمین قطاری است که در سال جاری به فارس آمده که از مرز ایران و ترکیه (مرز رازی) همراه با حدود هفتاد گردشگر اروپایی و آمریکایی از کشورهای آلمان، آمریکا، ، هلند، سوئیس، اتریش و … وارد کشور شده است.

برنامه این قطار به صورت یکشب اقامت در قطار و یکشب اقامت در هتل است که اولین توقف آن در استان زنجان بوده و پس از عبور از استان های یزد و اصفهان در شیراز متوقف شد.

مسافران این قطار فردا وارد تهران شده و در بامداد روز یازدهم خرداد با پرواز تهران را به مقصد کشورهای خود ترک می کنند.

در سال جدید تاکنون چهار قطار این گردشگران از مقصد کشور مجارستان به ایران آمده اند و پنجم خرداد ماه نیز پنجمین گروه از گردشگران خارجی با قطار هزار و یک شب و از مرز رازی وارد ایران شدند . این گروه ۷۰نفره طبق برنامه زمان‌ بندی شده پس از عبور از استان‌های زنجان، یزد و اصفهان به استان فارس وارد شده و در مدت دو روز در این استان اسکان می‌یابند.

قطار هزار و یک شب در ایستگاه راه‌ آهن سعادت ‌شهر در استان فارس در روز جمعه ۸ متوقف شد و امروز نهم خرداد ماه نیز این گروه گردشگران که نزدیک به ۷۰نفر هستند از جاذبه‌های پاسارگاد، نقش ‌رستم، تخت‌ جمشید، باغ‌ ارم، مسجد نصیرالملک ،حافظیه و مجموعه زندیه شیراز دیدن کردند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons