نوشته ها

هنرمندان فارس به خانه جهانگردی شیراز دعوت شدند

ارسال شده توسط :

هنرمندان فارس به خانه جهانگردی شیراز دعوت شدند

(( میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان فارس ))

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت : خانه جهانگردی شیراز برای معرفی و عرضه تولیدات هنرمندان صنایع دستی این استان تجهیز شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس دکتر مصیب امیری اظهار داشت : پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی و توجه به تولیدات داخلی و همچنین عملیاتی نمودن شعار سال معظم له با عنوان (اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل) ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس خانه جهانگردی در شیراز را تجهیز و مهیا نموده تا محل مناسبی برای عرضه و معرفی محصولات فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان های فارس باشد .

به گفته وی ، هنرمندان گرانسنگ صنایع دستی و هنرهای سنتی استان می توانند آثار فاخر و ارزشمند خود را در این محل تولید و در معرض دید عموم قرار داده و به فروش برسانند .

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس در ادامه گفت : هنرمندانی که متقاضی شرکت در این برنامه هستند در شهرستان ها به ادارات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مربوطه و در شیراز به معاونت صنایع دستی استان واقع در بلوار سیبویه مراجعه نمایند .

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons