نوشته ها

وزیر گردشگری عراق به مشهد سفر می کند

ارسال شده توسط :

وزیر گردشگری عراق به مشهد سفر می کند

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی))

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از سفر وزیر گردشگری و آثار باستانی عراق به مشهد مقدس خبر داد و گفت: این مقام عراقی روز دوشنبه ۱۲ مردادماه وارد پایتخت معنوی ایران می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، حسین زارع صفت با اعلام این خبر گفت: عادل فهد الشرشاب وزیر گردشگری و آثار باستانی عراق به همراه معاون خود و در راس هیاتی ۵ نفره به مشهد مقدس سفر خواهد کرد و ضمن بازدید از جاذبه های گردشگری و آثار فرهنگی و تاریخی دومین کلانشهر مذهبی جهان، راهکارهای افزایش همکاری های فی ما بین در این سفر بررسی خواهد شد.

وی گفت: وزیر گردشگری و آثار باستانی عراق در سفر به مشهد مقدس ضمن زیارت بارگاه منور امام علی بن موسی الرضا(ع)، با استاندار خراسان رضوی دیدار و از مجموعه فرهنگی تاریخی توس بازدید می کند و از نزدیک با اشعار و اندیشه های حکیم ابوالقاسم فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایران زمین آشنا خواهد شد.

زارع صفت ادامه داد: این مقام عراقی و هیئت همراه هم چنین در سفر دو روزه خود به پایتخت معنوی ایران اسلامی از برخی تاسیسات گردشگری مشهد و موزه آستانقدس رضوی بازدید خواهد کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی خاطر نشان کرد: بازدید از موزه بزرگ خراسان نیز یکی دیگر از برنامه های سفر عادل فهد الشرشاب و هیئت همراه وی به مشهد مقدس است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons