نوشته ها

پنجمين دوره آموزشي “مديريت هتلداري و رستوران داري” براي مديران هتل ها

ارسال شده توسط :

پنجمين دوره آموزشي “مديريت هتلداري و رستوران داري” براي مديران هتل ها

(( دوره آموزشي مديريت هتلداري ورستوران داري تاسيسات گردشگري استان قزوين در جزيره کيش ))

پنجمين دوره آموزشي “مديريت هتلداري و رستوران داري” براي مديران هتل ها، مهمانپذيرها و مجتمع‌هاي خدمات رفاهي بين‌راهي استان قزوين در جزيره کيش برگزار شد.

به منظور آشنايي مديران و کارکنان تاسيسات گردشگري استان قزوين با روش‌هاي نوين ارائه خدمات و بهبود سطح کمي و کيفي نحوه پذيرايي از گردشگران، مسافران و ميهمانان در مراکز اقامتي، هتل‌ها و رستوران‌هاي سطح استان و با عنايت به تاکيد استاندار قزوين به لزوم بهره مندي کارکنان تاسيسات گردشگري از آموزش‌هاي تخصصي روز، پنجمين دوره آموزشي ” مديريت هتلداري و رستوران داري ” به مدت 4 روز در محل هتل پنج ستاره شايگان جزيره کيش برگزار شد .

در اين دوره از کلاس‌ها که با همکاري مشترک اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان قزوين و موسسه آموزش گردشگري و هتلداري ميزبان برگزار شد، ضمن آموزش سرفصل‌هاي مديريت هتلداري، مديريت رستوران داري، الگوهاي رفتاري، آداب معاشرت در پذيرايي و ميزباني، فرانت آفيس و مديريت غذا و نوشابه، در پايان هر روز کلاس آموزشي به صورت ميداني از هتل‌هاي 5 ستاره شايگان و مريم و هتل سه ستاره تاپ روز بازديد به عمل آمد .

شايان ذکر است: در پايان دوره آموزشي مذکور به هر يک از شرکت کنندگان در اين دوره از کلاس‌ها گواهي نامه پايان دوره اهدا گرديد .

روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي و گردشگري استان قزوين

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons