نوشته ها

پیام قدردانی استاندار اصفهان خطاب به رئیس شورای جهانی صنایع دستی

ارسال شده توسط :

پیام قدردانی استاندار اصفهان خطاب به رئیس شورای جهانی صنایع دستی

همزمان با انتخاب اصفهان به عنوان شهر جهانی صنایع دستی، استاندار اصفهان در پیامهای جداگانه ای از تلاشهای “وانگ شان” رئیس شورای جهانی صنایع دستی و “غدا هیجاوی قدومی” رئیس شورای صنایع دستی منطقه آسیا و اقیانوسیه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، “رسول زرگر پور” در پیام خود خطاب به “وانگ شان” رئیس شورای جهانی صنایع دستی عنوان کرد: احتراما پیرو نامه مورخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ جنابعالی در مورد انتخاب اصفهان به عنوان شهر جهانی صنایع دستی، ضمن تشکر صمیمانه از نگاه عمیق و هنر شناسانه جنابعالی، مراتب قدردانی خود را به نمایندگی از طرف مردم فرهنگ دوست و هنر پرور اصفهان حضورتان اعلام می نمایم. وی در بخش دیگری از پیام خود عنوان کرد : امید است به لطف الهی، اصفهان به عنوان دانشنامه فرهنگ، تاریخ، هنر، معنویت و تمدن ایران اسلامی بتواند بیش از پیش و با بهره مندی از این عنوان شایسته و با هنر بی بدیل خود، مسیر تحقق تعاملات بین المللی و دیپلماسی فرهنگی در جهان را هموار نماید.

همچنین استاندار اصفهان در پیام دیگر خود، از تلاشهای “غدا هیجاوی قدومی” رئیس شورای صنایع دستی منطقه آسیا و اقیانوسیه قدردانی کرد. وی در این پیام به جایگاه اصفهان به عنوان منزلگه ذوق و هنر و خاستگاه اندیشه و حکمت اشاره کرده، که به واسطه آن همه مظاهر تمدن و فرهنگ اسلامی در آثار معماری و هنرهای ظریفه و شگفت انگیرش تجلی یافته است.

وی در پیامهای خود ضمن تشکر از نگاه عمیق و هنر شناسانه مدیران شورای جهانی صنایع دستی ابراز امیدواری کرد تا با بهره مندی از این عنوان شایسته در سایه لطف الهی بتوان بیش از گذشته به معرفی اصفهان به هنر دوستان جهان مبادرت کرد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons