نوشته ها

کارگاه آموزشی شناخت صنعت گردشگری در گیلان برگزار شد

ارسال شده توسط :

کارگاه آموزشی شناخت صنعت گردشگری در گیلان برگزار شد

(( میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ))

کارگاه یکروزه آموزشی شناخت صنعت گردشگری با حضور فعالان گردشگری در رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ کارگاه آموزشی شناخت صنعت گردشگری با حضور زاهد قادری عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و مدرس دانشگاه مالزی و نیز راهنمایان ، مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و هتلداری در مهمانسرای المپیک رشت برگزار شد.

رضا علیزاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ، برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه گردشگری را به موجب دانش افزایی فعالان این عرصه و آمادگی ارائه خدمات بهتر در دوره پساتحریم از سوی آنان دانست.

وی با بیان اینکه نگاه جدی دولت تدبیر و امید به گسترش تعامل با جهان موجب اعتماد دولت ها به ایران و در پی آن افزایش ورود گردشگر در کشور شده، بر ضرورت بهره گیری از نیروی متخصص و آموزش دیده تاکید نمود.

این مسئول، نیمه دوم سال را به دلیل کمتر شدن حجم گردشگران زمان مناسبی برای پرداختن به مقوله آموزش ، نظارت افزایی و کیفیت بخشی به خدمات گردشگری خواند و افزود: شناخت دقیق صنعت گردشگری و ظرافت های آن باید در اولویت افرادی باشد که توسعه همه جانبه کشور را دغدغه خود می دانند.

علیزاده، آموزش را یکی از اولویت های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان معرفی و تصریح نمود: از ابتدای سال تاکنون اقدامات موثری در این زمینه انجام شده و طی برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال جاری دوره های کاربردی بسیاری به فعالان عرصه گردشگری ارائه خواهد شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons