نوشته ها

کمپینگ گردشگری روستای ولایت رود کرج افتتاح خواهد شد

ارسال شده توسط :

کمپینگ گردشگری روستای ولایت رود کرج افتتاح خواهد شد

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز))

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز از پایان یافتن عملیات عمرانی کمپینگ گردشگری روستای ولایت رود شهرستان کرج در سال جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز؛ عبدالناصر میرچی با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به افزایش مسافر، و به منظور رفاه حال گردشگران، کمپینگ گردشگری و سرویس بهداشتی در روستای ولایت رود شهرستان کرج تکمیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، این کمپینگ شامل نمازخانه، سرویس بهداشتی، آلاچیق و عرضه محصولات فرهنگی و صنایع دستی بومی ولایت رود خواهد بود که با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

میرچی ادامه داد: پروژه احداث این کمپینگ از پنج سال قبل آغاز شده است که طی این مدت رها شد و نیمه تمام باقی مانده بود ، ولی با برنامه ریزی های صورت گرفته و تامین اعتبارات لازم، به سرعت این پروژه نیمه کاره به اتمام خواهد رسید.

میرچی افزود: روستای ولایت رود به دلیل مجاورت با پیست بین المللی دیزین همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده، چرا که این روستا در زمستان تامین کننده مایحتاج مسافران و در تابستان، منطقه ای ییلاقی به حساب می آید.

وی یادآور شد: ولایت رود از روستاهای میانکوهی منطقه کرج محسوب می شود و بافت مسکونی متراکمی دارد ضمن اینکه درآمد مردم این روستا از فعالیت های مختلف در پیست دیزین، ارائه خدمات به گردشگران و البته دامداری، باغداری و تولید عسل است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons