نوشته ها

گیلان، آماده پذیرایی از گردشگران

ارسال شده توسط :

گیلان، آماده پذیرایی از گردشگران

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان))

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از آمادگی گیلان برای پذیرایی از گردشگران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، حمیدرضا آذر پور در تشریح این مطلب اظهار داشت: با شروع دور دوم سفرها و حضور بیش از پیش مسافران در استان؛ جلسات متعددی در برای ایجاد آمادگی در مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

وی با بیان اینکه استاندار گیلان بعنوان رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر تاکیدات بسیاری برای فراهم نمودن امکانات مناسب در ایام سفر برای گردشگران داشته است، اذعان داشت: پیرو این تاکیدات جلسات مکرری در شهرستانها به ریاست فرمانداران برگزار و برنامه های مختلف دستگاه ها برای این ایام مطرح گردید.

آذرپور به برنامه های در دست اقدام برای استقبال از گردشگران اشاره کرد و گفت: برپایی جشنواره ها، برگزاری نمایشگاه ها و نیز فضا سازی محیطی از اقدامات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان است.

وی توزیع اقلام فرهنگی در مبادی ورودی استان را از دیگر فعالیت های استقبال از مسافران خواند و گفت: بصورت مستمر و متمرکز خدمات واحدهای اقامتی ، پذیرایی، مجتمع های گردشگری و نیز دفاتر خدمات مسافرتی از نظر کمی و کیفی رصد می شود.

این مسئول اذعان نمود: بمنظور غنی سازی اوقات فراغت در سواحل این اداره کل با همکاری سپاه، فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی برنامه های شاد و مفرهی را به نمایش می گذارند.

آذرپور با بیان اینکه کیوسک های اطلاع رسانی گردشگر در مبادی ورودی استان فعال است، از گردشگران خواست تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و نیز نکات ایمنی سفری خوش و دلپذیر را برای خود رقم زنند.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons