نوشته ها

یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان مرکزی برگزار می‌شود

ارسال شده توسط :

یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان مرکزی برگزار می‌شود

((میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی))

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: امسال یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در شهریور ماه برگزار می‌شود.

سید محمدحسینی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: این نمایشگاه که مانند سال گذشته پذیرای ۱۴۰ هنرمند صنایع دستی از سطح کشور می باشد با حضور ۱۱۰ هنرمند خارج از استان و ۳۰ هنرمند داخلی در استان مرکزی برگزار می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی‌ های انجام شده تعداد ۲۱۰ غرفه آثار مربوط به هنرمندان از ۱۰۰ هنر گوناگون را نمایش می‌دهد.

حسینی با اشاره به اهمیت برگزاری این نمایشگاه گفت: با توجه به مساله اقتصاد مقاومتی این نمایشگاه چرخش مالی بسیار زیادی داشته و در راستای اشتغال زایی سهم بسزایی خواهد داشت.

وی افزود: این نمایشگاه دارای ظرفیت خوبی برای معرفی تولیدات صنایع دستی است و می تواند با فراهم کردن بستر مناسب به منظور فروش محصولات متنوع برای همه اقشار قابل بهره برداری باشد.

حسینی با اشاره به زمان و تاریخ برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی غرب کشور در اراک از تاریخ ۲ لغایت ۶ شهریور ماه به مدت ۵ روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ می‌باشد.

وی افزود : علاوه بر افتتاح یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی ، فروشگاه صنایع دستی قاصدک در شهرک پردیس یک اراک و خانه صنایع دستی در منزل تاریخی قنبری در بازار اراک نیز افتتاح خواهد شد.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons