نوشته ها

۴ تا ۶ شهریوربرگزار می شود

ارسال شده توسط :

۴ تا ۶ شهریوربرگزار می شود

((همایش ملی توسعه گردشگری شاهرود، فرصت‌ها و چالش‌ها))

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان شاهرود از برگزاری همایش ملی توسعه گردشگری شاهرود، فرصت‌ها و چالش‌ها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط ‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان، «حمیدرضا حسنی» اظهار داشت: این همایش از چهارم تا ششم شهریور ماه در دانشگاه شاهرود برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را تعامل صاحبنظران و نخبگان بخش گردشگری درباره چالش ها و آسیب‌شناسی در زمینه گردشگری، شناخت توانمندی‌ها و ظرفیت‌های توسعه گردشگری، شناخت و ارزیابی ظرفیت‌های گردشگری، ارزیابی زیرساختهای گردشگری و تدوین راهبردها و راهکارهای توسعه گردشگری در شاهرود با هدف رونق هرچه بیشتر گردشگری در این شهر عنوان کرد.

حسنی گفت: گردشگری و توسعه، زیرساخت‌های گردشگری، مدیریت گردشگری، اخلاق و فرهنگ گردشگری، بازاریابی گردشگری، گردشگری الکترونیک، برندینگ مقاصد گردشگری و معرفی جاذبه‌های گردشگری شاهرود از جمله محورهای این همایش است.

وی افزود: این همایش ملی با همکاری دانشگاه شاهرود، فرمانداری و شهرداری شاهرود، اداره میراث فرهنگی شهرستان شاهرود، پارک علم و فناوری استان سمنان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود و کمیته گردشگری این شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شاهرود گفت: برگزاری تورهای گردشگری درون شهری، کارگاه آموزشی رایگان گردشگری الکترونیک و نمایشگاه عکس جاذبه‌های گردشگری شاهرود از جمله برنامه های جنبی این همایش سه روزه است.

۰


نوشتن یک نظر

Show Buttons
Hide Buttons